لطفاً چند لحظه صبر نمایید ...

 آیا سایت خودکار آبی مطمئن و قابل اعتماد است؟

وب سایت خودکار آبی یک فروشگاه و آموزشگاه  کاملا تخصصی در رشته نوین هنر خوشنویسی با خودکار وابسته به آموزشگاه حقیقی خودکار آبی با مجوز ازاداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شیراز(هنر آبی در یزد) می باشد.این آموزشگاه ۱۵ سال پیش اولین کلاس آموزشی خود را برگزار کرد و درطول این سالها با افتخار موفق به تربیت زیباجویان و استادان زیادی در حوزه خوشنویسی نستعلیق و شکسته نستعلیق با خودکار شد. بدون شک تمامی این موفقیت‌ها و تلاش‌ها بدون اعتماد و همدلی خطْ دوستان و هنرجویان میسر نبود.به علت استقبال زیاد از سراسر کشور و علی الخصوص دوستان خارج از کشور آموزشگاه خودکار آبی بر آن شد که آموزشهای آنلاین خود را نیز گسترش بدهد. دراین راستا قدم اول طراحی یک وبسایت با دو هدف عمده بود، هدف اول دسترسی همگان به آموزش خط بدون محدودیت مرزی و نیاز به حضور فیزیکی در کلاس، و هدف دوم اطلاع رسانی درباره هنر زیبا و اصیل خوشنویسی که در این دوره به شدت، به‌خصوص برای کودکان و نوجوانان، احساس می‌شود. به لطف خدا و همکاری و اعتماد هنردوستان تا کنون در این راستا موفق و سربلند بوده‌ایم

. علاوه بر این میتوان گفت که با گسترش روز افزون تکنولوژی، فروشگاه ها و وبسایت های آنلاین امروزه بسیار محبوب و رایج شده اند. لازم به ذکر است که گروهی فرصت طلب از این شرایط سواستفاده کرده و اقدام به کلاه‌برداری میکنند. بدین منظور سازمان تجارت الکترونیک نمادی را به عنوان نماد الکترونیکی معرفی میکند. برای دریافت این نماد شخص دارنده کسب و کار ابتدا احراز هویت و کسب و کار و صحت اطلاعات و صلاحیت وی به تأیید این سازمان میرسد. «ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.»(وب سایت enamad.ir)

لازم به ذکر است که هیچ وبسایتی نمیتواند بدون اجازه از این نماد استفاده بکند، در غیر این صورت مشمول احکام جعل علامت دولتی میشود. این نماد در صفحه اصلی وب سایت آموزشگاه اینترنتی خودکار آبی .قابل مشاهده است که نشانی از اعتبار و صلاحیت فروشگاه اینترنتی خودکار آبی است. در نتبجه تمام فعالیت هایی که دراین وبسایت انجام می شود بر اساس استانداردهای تجارت الکترونیک می باشد. سخن آخر اینکه:

٬با اعتماد خرید کنید، اعتبار ما اعتماد شماست.٬