لطفاً چند لحظه صبر نمایید ...

قرن جدید و آموزش رایگان خوشنویسی با خودکار

 سال جدید بهترین فرصت برای خوب خود شدن است و بهتر آنکه شروعش توام با یادگیری هنری زیبا، کاربردی و تاثیرگذار در روح و شخصیت مان باشد تا بقیه راه را با آرامش و اعتماد به نفسی زیبا ادامه دهیم.عیدی خودکار آبی تقدیم به همه ی شما خوبان ، باشد که بهترین مان را بیابیم

به پاس  استقبال کم نظیر از دوره های آموزش رایگان خوش خطی در 1400 و علاقمندی اکثریت شرکت کنندگان به حضور در مراحل بالاتر آموزشی، و یادگیری اجرای ظرافت و ضخامت با خودکار در دستخط زیبای خود، استاد گنجی نژاد بهمراه تیم آموزشی و پشتیبانی خودکار آبی بر آنند که در سال جدید با انرژی بیشتر و پرقدرت تر به دوره های آموزشی آنلاین  برای تمام ایرانیان و علاقمندان به خوشنویسی بپردازند.

 آموزش خوش خطی رایگان در سال جدید و همچنین آموزش ظرافت و ضخامت نویسی در خط نستعلیق با خودکار با شهریه آموزشی دوره و همچنین بسته آموزشی کاملا رایگان شامل کتابچه های آموزشی ، فرم نمونه خط، برگ آزمون پایان دوره، و یکعدد خودکار مارک پنسان وارداتی ، و همچنین 18 جلسه پشتیبانی و رفع اشکال کامل توسط استاد گنجی نژاد 

 هدیه ایست که خودکار آبی درسال 1401 برای شما علاقمندان عزیز با هر سن و مدرک تحصیلی و شغلی ، در نظر گرفته است.

همچنین خودکار آبی مفتخر است که دوره آموزش مخصوص دانش آموزان را نیز با همین شرایط برگزار نماید. تا در این ایام شاهد پیشرفت عالی دستخط و همچنین پیشرفت تحصیلی فرزندان خود باشیم

دوره خوشنویسی آنلاین ویژه دانش آموزان

این دوره شامل 8 جلسه کلاس  خوش خطی و 8 جلسه پشتیبانی و رفع اشکال تکالیف می باشد که در ایام نوروز بصورت فشرده و در بقیه دوره ها بصورت 2روز  در هفته برگزار خواهد شد و پس از آن دوره ظرافت و ضخامت نویسی با خودکار در 10 جلسه آموزشی و با 10 جلسه رفع اشکال بصورت یک روز در هفته برگزار خواهد شد .

بر اساس جزوات آموزشی که برای هنرجویان ارسال خواهد شد در هر جلسه قوانین مربوطه با توضیحات کامل آموزش داده شده وهنرجویان در پایان تغییر100 درصدی دستخط و در قالب نستعلیق و بسیار زیبا را خواهند داشت.

جلسه های آموزشی در این دوره بصورت آنلاین از طریق برگزاری لایو در پیج خصوصی اینستاگرام در روز و ساعت خاص برگزار خواهد شد و فیلم های هر جلسه تا پایان دوره در پیج ذخیره شده و قابل بازبینی خواهند بود.

توجه فرمایید که تنها هزینه آموزش خوش خطی و بسته آموزشی در این دوره صفر می باشد و هزینه دوره پیشرفته ضخامت نویسی و ارسال بسته آموزشی آن بر عهده شما هنرجوی عزیزمی باشد.

   که در اولین سری از این دوره ها به مناسب عید نوروز ، با شهریه سال 1400 محاسبه خواهد شد.

البته با توجه به تقاضای بسیاری از شما علاقمندان، شرکت تنها در 8 جلسه رایگان خوش خطی نیز امکان پذیر بوده و تنها با پرداخت بسته آموزشی و ارسال، میتوانید در 8 جلسه آموزش خوش خطی و 8جلسه پشتیبانی این دوره نیز شرکت نمایید.

نحوه ثبت نام در این دوره :

1- خرید اینترنتی  محصول : آموزش کامل، رایگان و آنلاین خوشنویسی

در منوی آموزش رایگان

2- پیام به شماره واتساپ سایت

09902219422

و دریافت شماره کارت جهت واریز و ارائه آدرس کامل پستی

توجه توجه:

شروع دوره در گروه پشتیبانی واتساپ که هنرجویان عضو آن خواهند شد اعلام می شود . کلاس ها  در جلسات یکساعته و 3 روز در هفته تشکیل خواهد شد  و زمانی که ثبت نام شما انجام شد

در یک گروه در واتساپ جهت اطلاع رسانی به هنرجویان و ارسال تکالیف هر جلسه عضو خواهید شد.

.از شما عزیزان خواهشمند است که به دوستان و آشنایان خود اطلاع رسانی کنید

با سپاس 

تیم آموزشی خودکار آبی

برگزار کننده دوره های آنلاین تخصصی خوشنویسی با خودکار